Hakkımızda

AS Profesyonel Görüntü Sistemleri,

Ses, Işık, Görüntü, Projeksiyon, Konferans ve Bina (Otel, İş Merkezi, AVM, Hastane vb.) Zayıf Akım Sistemleri, Videowall ve DLP Cube Sistemleri, Digital Signage, LED Ekran, TV-Yayıncılık Stüdyo Görüntü Sistemleri, Kapalı Spor Salonu ve Spor Kompleksi Sistemleri, Dokunmatik Ekran, Kiosk Bilgi Ekranları ve özel çalışmalar olan  Full Dome Planetarium Görüntü Sistemleri konularında faaliyet göstermektedir. 

Yönetim organizasyonumuz içerisinde bulunan uzman mühendis ekibimiz ve teknik kadromuz ile doğru, hızlı ve en verimli çözümleri sunmaktayız.

 

Vizyonumuz

AS Profesyonel Görüntü Sistemleri olarak öncelikli hedefimiz Türkiye'deki bilgi teknolojileri sektöründe öncü firmalardan biri olmaktır. Dünya' da ortaya çıkan en yeni teknolojilerin ülkemizde kullanıma sunulması için elektronik sektörünün lideri olmaktır.

Misyonumuz

Özel sektör ve kamusal alanda ülkemizin ilerlemesi ve gelişmiş ülkeler arasında yer alması için gerekli olan teknolojik sistemlerin kullanılması gerekmektedir. Biz de bu noktada en verimli, uygun fiyatlarla ve en yeni teknolojileri içeren sistemleri sunmaktayız.

Sürekli en doğru çözümü bütün açıklığı ile paylaşarak, çözümlerinde en üst seviyeyi yakalamak ve uzun yıllar sorunsuz çalışma becerisi için personelimize, yurt dışı ve yurt içi seminerlerinde eğitimler aldırmaya devam ettirmekteyiz.

AS Profesyonel Görüntü Sistemleri, inovasyon, kalite ve güveni birleştiren teknolojiler sunmaktadır. Firmamız, Profesyonel Görüntü Sistemleri konusuna odaklanmış uzman teknik kadrosu ve mühendis ekibiyle AR-GE sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız, konusunda uzman, dünyanın önde gelen üreticileri ile Bilişim sektörüne yön verecek adımlar atmayı firma hedefi olarak belirlemiştir.