PHILIPS BDL5588XC LED Videowall

PHILIPS BDL5588XC 55" Full HD Ultra Super Narrow Premium LED Video Wall 

BDL5588XC

Ürün özellikleri

 • Ultra Dar Çerçeve ile etkileyici görüntü deneyimi

  Ultra Dar Çerçeve ile etkileyici görüntü deneyimi

  Yeni nesil video duvarı ekranları sektördeki en dar çerçeveler ve gelişmiş yerleşim çözümleriyle birlikte tasarlanmıştır. Ultra dar çerçeveli ekranlarla reklam içeriğinizin etkisini artırın ve mesajınızın kalın çerçevelerin arasında kaybolmamasını sağlayın. Ultra dar çerçevelerle her boyda sorunsuz video duvarı konfigürasyonları oluşturabilirsiniz.

 • SmartControl ile video duvarınızı uzaktan yönetin ve denetleyin

  SmartControl ile video duvarınızı uzaktan yönetin ve denetleyin

  Video duvarınıza merkezi yönetici bilgisayardan bağlanıp kontrol edin. SmartControl, RJ45 ve RS232 ile ek ağlarınızı tek bir konumdan yönetmenizi sağlayan ekran tabanlı bir yazılımdır. Ekranlarınızı kolayca tanır ve çözünürlük, parlaklık, kontrast ve SmartPower gibi bütün ekran ayarlarında ince ayar yapmanızı sağlar.

 • Renk bütünlüğü için Renk Kalibrasyon seti

  Renk bütünlüğü için Renk Kalibrasyon seti

  Gelişmiş Renk Kalibrasyon seti arka ışık parlaklığını kontrol eder, gama eğrisini ayarlar ve ekran ağınızın gri tonlamalarını kalibre eder. Etkileyici video duvarları, dikkat çekici mozaik tasarımları, menü tahtası kurulumları veya kontrol odaları için bütün ekranlar aynı renk değerlerine ayarlanabilir. Bu isteğe bağlı setle ağınızdaki bütün ekranlarda tutarlı renk performansı sağlarsınız.

 • FailOver ile içeriğiniz sorunsuz çalışsın

  FailOver ile içeriğiniz sorunsuz çalışsın

  İçeriğinizin sorunsuz çalışması zorlu ticari uygulamalar için oldukça önemlidir. Bir içerik felaketiyle karşılaşma ihtimaliniz çok düşük olsa da FailOver, ortam oynatıcının arızalanması durumunda ekranda yedek içerik oynatan devrim niteliğindeki teknolojiyi 7/24 korumayla birlikte sunar. Birincil giriş başarısız olduğunda FailOver otomatik olarak devreye girer. Sadece birincil giriş bağlantısı ve bir FailOver bağlantısı seçerek anında korumaya hazır olun.

 •